אביזרים למסיבות, מתנות לימי הולדת, ציוד יצירה ועוד | שיקשוק סיטונאות
למעבר לאתר החדש לחץ כאן!
להזמנה

 (1) בחר את הקטגוריה קבלת מחירים ומלאי מעודכנים יש לעבור לאתר החדש https://shikshuk.comהמתאימה

 (2) בחר את המוצר שאתה רוצה להזמין ולחץ מתחתיו על הוסף לסל

 (3) בדף שיפתח רשום את הכמות הרצויה ולחץ על עדכון

 (4) לאחר מיכן לחץ או על חזרה לחנות כדי להמשיך להזמין עוד מוצרים או לחץ על המשך לקופה כדי להשאיר פרטים אישיים על מנת שהנהלת האתר תיצור אתך קשר.

** אין אפשרות לשלם באתר ...

לאחר קבלת ההזמנה באתר ובדיקה שכל המוצרים נמצאים במלאי, תיצור החברה קשר עם המזמין ,ותיקח פרטי כרטיס אשראי לתשלום, זמן אספקה הוא עד 7 ימי עסקים מיום התשלום, אך לרוב מסופק תוך יומיים.

יש אפשרות לאיסוף עצמי במחסני החברה בחיפה , עלות המשלוח הוא 35 ש"ח.

.בהזמנת ספרי שלג וספגטי לבריכה תתווסף תוספת של 35 ש ש"ח לכל ארגז של 12 י"ח או 24 יחידות של הספגטי .יש אפשרות למשלוח אקספרס של 29 שעות מרגע התשלום בעלות של 55 ש"ח .

בכל מקרה של אי עמידה בזמנים תהיה ללקוח את הזכות לא לקבל את הסחורה ,והחברה תזכה אותו בכל הסכום . המחירים באתר הם ללא מע"מ בחלק מהקטגוריות.

יש לבדוק בראש הקטגוריה עם המחירים בקטגוריה הם כוללים או לא כוללים מע"מ . הזמנות באתר מותנת בבדיקה במחסני החברה שהמוצר עדיין קיים במלאי.

המחירים באתר הם למינימום הזמנה של 100 ש"ח בהזמנת מוצרים שהעלות שלהם מתחת ל1.5 ש"ח מינימום הזמנה ממוצר היא 12 יחידות והמחירים הם להזמנות דרך האתר בלבד ולא בחנויות החברה שם המחיר שונה בשבועיים לפני יום העצמאות עקב העומס בהזמנות יתכן עיקוב בטיפול בהזמנות ויתכן מצב שהזמנות יטופלו רק לאחר כשבוע .

קטגוריות בחר ולחץ !


שימו לב !!!
משלוח 35 ש"ח לכל הארץ
אפשרות איסוף עצמי

בחלק מהקטגוריות המחירים אינם כוללים מע"מ, יש לראות את הכיתוב בראש הקטגוריה

מינימום הזמנה באתר 100 ש"ח